Fašisté mezi námi...

Jen těžko se věří, že existují lidé, kteří nechtějí mír. Jsou lační po krvi a chtějí vidět mrtvá těla. Nebudou mít žádné skurpule a klidně poženou na smrt naše občany. Jsou o to více nebezpeční, protože operují s kolektivní vinou a nemají problém v zájmu své krvelačnosti přehlížet mrtvé děti, seniory a jakékoliv civilisty.
17. 10. 2022 12:37 | Link: http://www.hrindova.cz/node/765

Já kolektivní vinu odmítám. Je mi líto každého zmařeného života, každého mladého muže, který padl ve zbytečné válce. Zbytečné proto, že byla rozpoutána nezodpovědným chováním politiků. Odmítám z rozpoutání současné války vinit pouze Rusko - to bylo systematicky provokováno Západem.

Z úst představitelů EU a z řad politiků slyšíme jen silná slova o zničení Ruska a o bezpodmínečném vítezství Ukrajiny - ať to stojí, co to stojí. Bez ohledu na životy nevinných.

Naposledy se uplatňovala kolektivní vina ze strany Německa na Židy. Výsledkem byla nezměrná tragédie holokaustu. Dnes se kolektivní vina uplatňuje na Rusy. Kolektivní vina je hnus sama o sobě, i když se uplatňuje na kohokoliv. Kdo to nevidí, je zfanatizovaný potenciální fašista. Lidé takto zaslepení nenávistí jsou nebezpečím pro celou společnost!

Jen těžko mohu uvěřit tomu, že mezi námi existují lidé, kteří touží kolektivní vinu uplatňovat, kteří chtějí vidět zničené Rusko - včetně dětí a nevinných, kteří jsou připraveni občany vlastní země posílat do válečné vřavy. Protože když říkáte, že mír není možný, protože Rusko musí být zničeno, chcete zabíjet. Tak to je.

P.S.: Včera (16. 10. 2022 takto odporně mluvila pirátka Gregorová v Nedělní Partii. Takoví lidé mají být exkomunikováni, ne voleni.
 

Další články, blogy, videa

Posledních pár let jsme zaznamenali zásadní ústup zdravého rozumu a v tom důsledku i oslabení právního státu. Nazvat to erozí demokracie není...
Kdysi Miloš Zeman řekl, že holokaust nezačal prvním transportem Židů do koncentračního tábora. Začal první lavičkou, na kterou si nesměl Žid sednout...
Vrabci si už o tom cvrlikají, média opatrně naznačují, ale s Ukrajinou je konec. Rusko neporazí, nevytlačí, prostě netahá za silnější konec provazu....
Z toho celkového nadšení nad přijetím premiéra Fialy u prezidenta USA je mi až stydno. Připomíná mi to scény klanění se poddaných u svých pánů.
V sobotu odpoledne mi volala má nešťastná slovenská kamarádka, aby se podělila o své obavy z výsledků voleb. Měla strach z toho, že Ivan Korčok...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.