Jak přežít liberální teror?

Pomalu ale jistě se stahují sítě i okolo firem - genderové audity, antidiskriminační žaloby - a vše se ještě zhorší, když přijmeme Istanbulskou úmluvu. Je čas na přípravu. Je třeba naučit se dělat věci, které vaši firmu ochrání před řáděním aktivistů.
1. 5. 2019 08:48 | Link: http://www.hrindova.cz/node/427

Na obrázku vidíte jeden z příkladů - prostě si objednejte školení od nějaké prověřené neziskovky. Správně poučte zaměstnance, kteří musí po dobu školení držet hubu a krok a nijak nezpochybńovat novodobé genderové náboženství. Ano - nebudeme vtipkovat na účet žen, ano - odmítáme stereotypní genderové role, ano - nečteme řetězové maily a xenofoby šířené hoaxy. Neziskovka si udělá čárku a vy se dostanete na list těch "správných" firem. Pak vám mnohem snáze projde, že na vedoucích místech sedí odborníci a ne správně genderově vyvážené osazenstvo.

Pokud si chcete udělat ještě lepší krytí, doporučuju na vánoční večírek pozvat nějakého prověřeného umělce - ideálně Emmu Smetanu, Barboru Polákovou nebo tu nejtvrdší palbu - Radka Gipsyho Bangu. Pravidelný příspěvek na charitu je samozřejmostí. Jakmile se začnete objevovat jako dárci na transparentním účtu třeba Milionu chvilek pro demokracii nebo Člověka v tísni, jste za vodou.

Prostě nová doba si žádá nové zodpovědné vedení firem. Pokud chcete ochránit své zaměstnance a jejich práci, je třeba dělat i nějaké oběti. Blíží se doba, kdy budou padat hlavy a musíme to všichni nějak přežít. Ovšem když se podíváme do historie, najdeme mnohé paralely - vyvěšovaly se ruské vlajky, ale na firemním ofsetu se kopírovala zakázaná literatura. Nebo se majitelé firem družili s esesáky, ale na tajnačku pomáhali židům nebo kryli odbojáře.

Máme z čeho čerpat a z čeho se poučit. Nebo taky se mohou naši poslanci pochlapit a Istanbulskou úmluvu a antidiskriminační zákon neschválit. To by asi dost situaci ulehčilo. Tak uvidíme..-) 

Další články, blogy, videa

Každá totalita má své symboly. Něco, čím lidé dávají najevo své podvolení. Něco, čím ukazují, že přijímají nátlak. Většina lidí s požadovanými...
O tom, že jsou média neobjektivní si vyprávíme už dlouho. Není to ale jako se vším – že si postupně zvykáme? Metody, které používají novináři nám...
Svobodný vysílač odvysílal debatu Evy Hrindové a Míši Julišové 8. 2. 2021 v 19 hodin.
Naši politici a zpovykaná média se nás snaží přesvědčit, že jejich šílený, na hlavu postavený svět, je normální. Kdyby to nebyla realita, řekla bych...
Rozhodla jsem se sepsat vše, co má smysl dělat. Žádná z těch věcí sama o sobě není lékem a řešením. Ale když hodně lidí bude dělat aspoň některé z...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.