Je neskutečné, jak se plýtvá penězi!

Naši politici se chovají jak nezodpovědné děti, které bez rozmyslu utrácí za blbosti. Zcela rezignovali na jakoukoliv zodpovědnost a pod tlakem propagandy dělají velká nesmyslná gesta.
31. 10. 2020 10:10 | Link: http://www.hrindova.cz/node/582

1. Chybějící personál v nemocnicích.
Podle všeho je to problém, který zásadně ovlivňují zavřené školy. Místo toho, aby naslouchali odborníkům a první stupeň otevřeli, dál trvají na jeho uzavření. Problém se tím jen prohlubuje a zhoršuje. Sami svými vyjádřeními přitápějí pod kotlem a jejich rétorika nahrává propagandě. Vystrašení učitelé tak brání otevření škol. Jakoby nikdy neučili v době chřipkové epidemie.
2. Trasování
Šíření viru je dávno komunitní a celé trasování a chytrá karanténa už nemají smysl. Místo toho, aby se celý systém zaměřil na trasování v rizikových oblastech - v domovech důchodců - neustále se snaží utrasovat celou společnost a honí zdravé lidi na testy. Systém nestíhá a trpí kvůli tomu právě ohrožené skupiny. Než na ně přijde řada, nakazí se celý dům důchodců. Jaký to má smysl? Navíc to stojí šílené peníze.
3. Náhrady
Nelogičnost opatření je do očí bijící. Nesmyslně se uzavírají provozovny a pak se to stát snaží kompenzovat. Kdyby více přemýšlel, co a proč dělá... Proč jsou zavřené sauny, které jsou důležité pro podporu imunity? Proč jsou zavřené knihovny, které jsou často pro seniory důležitým místem, které je vytrhává z izolace? proč jsou zavřené malé obchůdky, kde se nevytočí víc jak dva zákazníci?
4. Propaganda
Šíření strachu by mělo být trestné. Vyděšení lidé snáze onemocní a zatěžují tak zdravotní systém. Sama vláda by měla jít příkladem a neměla by lidi strašit. Povzbuzovat je, informovat je o tom, jak systém vše zvládne. Ryba smrdí od hlavy - nejvíce od té Hamáčkovy. Není divu, že lidi blbnou. Jenže tento iracionální strach nás bude stát velké peníze.

Nezvládají to hoši, nezvládají...
 

Další články, blogy, videa

Dnes se opět slovo kapitalismus stává nadávkou, používá se v negativních konotacích. Kapitalismus není synonymem pro bohatství, protože bohatí nejsou...
Dnes ráno 17. listopadu otevřu internet a už to na mě skáče. Dojatí politici jedou povinnou jízdu. Oslavují svobodu, vzývají ji. Bijí se v prsa, jak...
Svobodný vysílač odvysílal debatu Evy Hrindové a Míši Julišové 2. 11. 2020 v 19 hodin.
Poté, co i ministr zdravotnictví Prymula vlastně přiznal, že si stále drží svůj dobře známý názor, že nošení roušek nemá valného smyslu, je čas...
Doufejme, že zásadně. Impuls ale musí přijít od voličů. Oni musí dát najevo, jaké si přejí politiky. Jisté náznaky byly vidět už v krajských volbách...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.