Pár čísel o vakcínách

Na jednom slovenském profilu jsem našla dobře zpracovaný přehled ohledně nežádoucích účinků vakcín. Myslím, že by každý měl tyto informace mít a před očkováním je brát do úvahy.
5. 7. 2021 16:15 | Link: http://www.hrindova.cz/node/658

Podívejme se na statistiky EudraVigilance, což je Evropská databáze hlášení o podezřeních na reakce na léčiva, která sleduje i zprávy o nežádoucích následcích a úmrtích po experimentálních „vakcínách“ COVID-19. Tyto zprávy jsou elektronicky předkládané agentuře EudraVigilance národními regulačními úřady pro léky a farmaceutickými společnostmi. EudraVigilance je systém určený na shromažďování hlášení o podezřeních na vedlejší účinky. (Zdroj zde)

Databáze EudraVigilance uvádí, že do 19. června 2021 bylo po injekcích čtyř experimentálních vakcín COVID-19 hlášeno 15 472 úmrtí. (Zdroj zde)

COVID-19 MRNA VAKCÍNA MODERNA (CX-024414)
VAKCÍNA COVID-19 MRNA PFIZER-BIONTECH
VAKCÍNA COVID-19 ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19)
VAKCÍNA COVID-19 JANSSEN (AD26.COV2.S)

Z celkového počtu zaznamenaných vedlejších účinků je polovina z nich (753 657) vážná. Pod pojmem „vážné“ se chápe toto: Nežádoucí účinek se může klasifikovat jako „závažný“, když má za následek smrt, je život ohrožující, vyžaduje si stacionární hospitalizaci, má za následek jiný medicínsky vážný stav nebo prodloužení existující hospitalizace, má za následek trvalé nebo významné zdravotní postižení.

Souhrnné údaje do 19. června 2021 v rámci EU:
Celkové reakce na experimentální mRNA vakcínu Tozinameran (kód BNT162b2, Comirnaty) od společnosti BioNTech/Pfizer:
7 420 úmrtí a 560 256 vedlejších účinků (kumulativně).

Celkové reakce na experimentální vakcínu mRNA mRNA-1273 (CX-024414) od Moderny:
4147 úmrtí a 122 643 vedlejších účinků (kumulativně).

Celkové reakce na experimentální vakcínu AZD1222/VAXZEVRIA (CHADOX1 NCOV-19) od Oxford/AstraZeneca:
3 364 úmrtí a 793 036 vedlejších účinků (kumulativně).

Celkové reakce na experimentální vakcínu COVID-19 JANSSEN (AD26.COV2.S) od společnosti Johnson&Johnson:
541 úmrtí a 33 331 vedlejších účinků (kumulativně).

Další informace pocházejí z izraelského zdroje a týkají se infekčnosti naočkovaných lidí. (Zdroj zde)

Izraelská vláda připouští, že polovina nových případů Covid-19 v minulém měsíci byla plně zaočkovaná. Šéfka služeb veřejného zdravotnictví Dr. Sharon Alray-Priceová odhalila znepokojující skutečnosti. Z 891 případů infekce koronavirem za červen 2021 polovina lidí měla obě dávky mRNA vakcíny Pfizer. V průběhu měsíců po aplikovaní vakcín nakazilo se koronavirem 6 765 lidí, kteří byli plně očkováni. Epidemiologické sledování ukázalo, že dalších 3 133 lidí se nakazilo nemocí Covid-19 od očkovaných osob.
Kromě vojenského zpravodajství Izraele, na toto upozorňoval i nositel Nobelové ceny, virolog Luc Montagnier. Za což byl provaxerským mainstreamem i „náležitě“ zesměšňovaný.
VOJENSKÉ ZPRAVODAJSTVÍ (Izraele) NEJMÉNĚ OD LEDNA VARUJE, ŽE MASOVÁ OČKOVACÍ KAMPAŇ POVEDE KE VZNIKU MUTACÍ koronaviru REZISTENTNÍCH NA VAKCÍNY!!!

Nazvat vakcinaci proti covidu-19 neefektivní smrtící loterií je na místě. V minulosti stačila méně jak desetina podobně vážných účinků a léčivo nebo vakcína baly stažena z trhu. Opravdu do takové loterie přihlásíte i své děti???
 

Další články, blogy, videa

Politikům velmi dlouho prochází pokrytectví, povrchnost a jakási nehybnost. Neschopnost bránit se očividnému poškozování, které k nám přichází z...
Neznamená to, že máme konspirační teorie nějak plošně odmítat nebo jim nedopřávat sluchu. Znamená to jen, že často jim dopřáváme příliš mnoho...
Nedá se nic dělat - je to třeba nazvat pravými jmény. Procházíme zkouškou inteligence a zdravého rozumu. Celá situace nám ukazuje, kdo je jak odolný...
Když jsem zveřejnila tento povzdech na svých sociálních sítích, sdílelo ho se mnou mnoho lidí. Cítíme to asi stejně. Starý svět mizí a nová doba není...
Na Slovensku chtějí přijmout zákon, který je bez diskuse zákonem segregace v tom nejhorším slova smyslu. Ke službám a maloobchodu by měli přístup jen...
*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.