Infografika

Jak se takový troll projevuje a čím konkrétně nás ohrožuje. Velmi bych ocenila přesnou a konkrétní definici. Zatím se tímto pojmem šermuje jedna radost, bez toho, že by někdo tuto nálepku objasnil a vysvětlil.
Tento obrázek sdílel už kdekdo - tihle pánové extrémně zbohatli díky energetické krizi. Na úkor občanů, kteří naopak zchudli.
Poslední dobou hodně přemýšlím o Slovensku. Byla jsem na srazu - 35 let po ukončení vysoké školy - a strávila jsem v Žilině 4 dny. Myslím, že Slováci jsou v pohodě. Nikdo se nijak po volbách nebouří a slovenská veřejnoprávní televize informuje o krocích nové vlády celkem neutrálně. Což mě docela mile překvapilo.
Naše vláda nás tak zásobuje, že ani její konání nestíhám komentovat. A tak už jen tak rezignovaně projíždím internet a jen zírám.
Tak vláda má důvěru. Ale důvěřují jí jen vlastní poslanci, kteří jsou motivováni udržením mandátů. Ještě jí možná důvěřují někteří novináři, kteří těžko opouští své mantry antibabišismu. Určitě ale vládě nedůvěřuje veřejnost. Stačí jít do ulic a zeptat se lidí.
Pár dní jsme byla mimo sítě a teď jenom koukám. Lidi, kteří nás mustrovali za naši netolerantnost vůči islámu teď moralizují. Palestinci se chovají jako zfanatizovaná lúza, zabíjejí civilisty a radují se nad jejich mrtvolami. To přece není nic nového!
Tady někdo uhodil hřebíček na hlavičku. NOVÁ TOTALITA. Proč užívání tohoto pojmu politiky tak štve? Protože za pravdu se každý zlobí
Dříve novináři spíše zastupovali občany, ptali se, hledali odpovědi. I když si nedělám iluze, že se i v minulosti často nechali zlákat a využívali své moci a vlivu za úplatu.
Chcete udělat něco opravdu efektivního pro naši budoucnost? Naučte děti pracovat!
Už dávno jsem přestala vnímat "rockery" jako lidi, kteří si nenechají vzít svou svobodu... A tento obrázek je toho smutným dokladem.

Stránky

*Vyplněním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním. Údaje budou sloužit pouze k rozesílání newsletterů a nebudou poskytovány třetí straně. Svůj souhlas můžete vždy bezplatně odvolat.